We wtorek 4 lutego 2020 r. o godz. 18.30 zapraszamy na otwarcie wystawy Mai Kutyły-Kupidury. Autorka pochodzi z Radomia, a obecnie mieszka w Krakowie. Z fotografią jest związana od dziecka. Jako dziewczynka zdobywała liczne nagrody i wyróżnienia w konkursach fotograficznych. Jednak jej profesjonalna przygoda z fotografią zaczęła się wraz z narodzinami syna – Tymona. Od dwóch lat prowadzi swoje własne studio fotograficzne w Krakowie – początkowo mobilne, obecnie stacjonarne. Zajmuje się przede wszystkim fotografią dziecięcą, ciążową i rodzinną. W wolnych chwilach realizuje również własne projekty (głównie fotografia kobieca). Jedna z jej prac znalazła się w “Pentaxian Yearbook 2018”, a inna została zdjęciem miesiąca w ramach akcji “Ambasador Pentax”. Obecnie, oprócz fotografowania, Maja zajmuje się również prowadzeniem warsztatów fotograficznych.

Biblioteka Główna, ul. Piłsudskiego 12, sala 36